Profesionální přístup k nevidomým klientům a návštěvníkům úřadů.

Kurz seznamuje zaměstnance veřejné správy se specifickými přístupy potřebnými pro profesionální práci při styku s osobami s těžkým zrakovým postižením, tedy s lidmi zcela nevidomými nebo s lidmi s takovým oslabením zraku, které jim komplikuje běžné úkony.

Kurz je rozdělen do kapitol podle oblastí problémů souvisejících s oslabením nebo ztrátou zraku, které se mohou projevit při jednání s úřadem a jeho zaměstnanci. Kapitoly 3–8 v části nazvané NEVIDOMÝ popisují problémy handicapovaného klienta a možnosti, jak a do jaké míry je může zvládat, aby zaměstnanci měli představu, do jakých situací se mohou při jednání s klientem dostat. Tyto kapitoly pak v části nazvané ZAMĚSTNANEC předkládají potřebné informace, doporučení postupů a návody, jak situaci zvládnout jako profesionální zaměstnanec veřejné správy. V části VÍCE K TÉMATU doplňujeme např. příklady z praxe, náměty k zamyšlení, doporučení pro cvičení a zdroje informací, aby tak byly získané vědomosti a dovednosti prohloubeny a ukotveny v paměti a mysli absolventa kurzu.

Autor

Ing. Miroslav Michálek

Dny na osvědčení

2

Počet dnů přístupu do kurzu

26

Forma

E-learning

860 Kč

bez DPH

Proč je naše studovna jedna z nejlepších?

  • Intuitivní navigace
  • Multimediální prvky
  • Dotazy na lektora
  • Cvičné testy a praktická cvičení
  • Vytváření záložek a poznámek
  • Neustále aktualizovaný obsah

MOJE TESTOVÁNÍ

Otestujte si své znalosti. Dozvíte se, jak na tom jste i vůči ostatním, kteří si test vyplnili.

JAK PROVÉST OBJEDNÁVKU

Využívat objednávkový systém může pouze oprávněná osoba. Pokud nemáte přihlašovací údaje a chcete systém využít, vyplňte prosím registrační formulář. Následně budete kontaktováni pro ověření údajů a obdržíte přístup do objednávkového systému.